Program de lucru medici în ambulatoriu integrat

  Sectie/compartiment/ laborator Medic Specialitate L M M J V
1 SECTIA CLINICA CARDIOLOGIE TI TANASA IONELA-ALINA CARDIOLOGIE 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30
2 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I ANDRONIC DAN-CONSTANTIN CHIRURGIE GENERALA 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30
3 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I ANDRONIC MIHAELA CHIRURGIE GENERALA 07:00 08:00 07:30 08:30 08:00 09:00 09:30 10:30 07:00 08:00
4 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I BRADEA COSTEL CHIRURGIE GENERALA 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00
5 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I COSTACHE MIRCEA FLORIN CHIRURGIE GENERALA 07:00 08:30 07:00 09:30 08:00 09:30 07:00 08:30 07:00 08:30
6 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I COTEA D:ELENA CHIRURGIE GENERALA 07:00 10:00  08:00 09:30  07:30 09:00 07:00 10:00  07:30 08:30
7 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I DANILA N: NICOLAE CHIRURGIE GENERALA 07:30 09:30 08:00 09:30 13:00 14:00 07:30 09:00 08:00 09:30 08:0010:30 
8 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I HINGANU MARIUS  VALERIU CHIRURGIE GENERALA 07:00 10:30 15:30 19:00 07:00 10:30 15:30 19:00 07:00 10:30
9 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I PALAGHIA MARIA-MADALINA CHIRURGIE GENERALA 07:30 09:00 07:30 09:30 07:00 09:00 07:00 09:30  07:00 09:00
10 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I PERIANU LACRAMIOARA CHIRURGIE GENERALA 07:30 09:30 08:00 09:00 07:00 09:00  13:30 14:30 07:30 09:00 
11 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I STATESCU GABRIEL CHIRURGIE GENERALA 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30 07:30 09:30
12 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I TARCOVEANU EUGEN CHIRURGIE GENERALA 10:00 11:00 10:00 11:00 10:00 11:00 10:00 11:00 10:00 11:00
13 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I VASILESCU ALIN MIHAI CHIRURGIE GENERALA 08:00 09:30 08:00 10:00 12:00 13:00 08:30 10:30 07:30 09:00  07:00 09:00
14 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: I VLAD NUTU CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 12:00 13:00 07:00 09:30 07:30 09:30 12:00 13:00 07:00 09:30 07:00 09:30
15 S:CL: CHIR:GEN: I COMP:CHIR:TORACICA TORACICA IONESCU LUMINITA-ROXANA CHIRURGIE TORACICA 09:00 11:00 07:30 09:00 08:00 09:30 07:30 09:00 09:00 11:00
16 S:CL: CHIR:GEN: I COMP:CHIR:TORACICA TORACICA PALIHOVICI RAZVAN CHIRURGIE TORACICA 07:30 09:00 09:00 11:00 07:30 09:00 09:00 11:00 07:30 09:00
17 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II CIRDEIU CIPRIAN CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 07:00 08:00 09:00 10:00 08:00 09:30 12:00 13:00 07:30 09:00 12:00 13:00
18 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II CIUNTU BOGDAN MIHNEA CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00
19 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II FORTU C LILIANA CHIRURGIE GENERALA 09:00 11:00 08:00 11:00 09:30 10:30 09:00 11:00 09:00 11:00
20 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II GEORGESCU STEFAN OCTAVIAN CHIRURGIE GENERALA 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00
21 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II HINGANU DELIA CHIRURGIE GENERALA 10:30 14:00 13:00 16:30  10:30 14:00 13:00 16:30  10:30 14:00
22 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II LOZNEANU LILI GABRIELA CHIRURGIE GENERALA 08:00 09:00 08:00 09:00 08:00 09:00 07:30 09:00 08:00 09:00
23 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II LUPASCU CRISTIAN DUMITRU CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00
24 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II ROMASC PETRONELA-DANA CHIRURGIE GENERALA 11:00 12:00 14:00 16:00 11:00 12:00 14:00 16:00 11:00 12:00
25 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II TROFIN ANA-MARIA CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00 07:00 09:00
26 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II VASILUTA CIPRIAN-PETRISOR CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 08:00 09:30 08:00 09:30  07:30 09:30 07:00 09:00 
27 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II VINTILA GH: DAN CHIRURGIE GENERALA 11:00 12:00 14:00 16:00 11:00 12:00 07:30 09:30 07:30 08:30
28 SECTIA CLINICA  CHIRURGIE GEN:II ZABARA MIHAI LUCIAN CHIRURGIE GENERALA 07:00 09:00 08:00 09:30 08:00 09:30  07:30 09:30 07:00 09:00 
29 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III AMBROSIE LUCIAN CHIRURGIE GENERALA 07:30-09:30 11:30-13:30 07:30-09:30 11:30-13:30 07:30-09:30
30 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III BUNA-ARVINTE MIHAELA CHIRURGIE GENERALA 09:30-11:30 09:30-11:30 09:30-11:30 09:30-11:30 09:30-11:30
31 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III DANILA I RADU CHIRURGIE GENERALA 08:00-09:00 11:00-12:00 11:00-12:00 08:00-09:00 08:00-09:00
32 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III DORNEANU LACRIMIOARA MARIANA CHIRURGIE GENERALA 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00 10:00-12:00
33 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III IONESCU LIDIA CHIRURGIE GENERALA 07:00-08:00 07:00-08:00 07:00-08:00 07:00-08:00 07:00-08:00
34 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III LIVADARIU ROXANA MARIA CHIRURGIE GENERALA 09:00-11:00 11:00-13:00 09:00-11:00 11:00-13:00 09:00-11:00
35 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III MIHALACHE CARMEN-CRISTINA CHIRURGIE GENERALA 07:50-09:50 07:50-09:50 07:50-09:50 07:50-09:50 07:50-09:50
36 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III NAZARYAN ZARE CHIRURGIE GENERALA 07:00-14:00 13:00-20:00 07:00-14:00 13:00-20:00 07:00-14:00
37 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III PREDOAICA ANCA SMARANDA NATALIA NEUROCHIRURGIE 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00 09:00-12:00
38 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III STIRBU LUDMILA CHIRURGIE GENERALA 08:00-10:30 11:30-13:30 08:00-10:30 11:30-13:30 08:00-10:30
39 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III TIMOFEIOV TUDOSE SERGIU CHIRURGIE GENERALA 08:30-09:30 08:30-09:30 08:30-09:30 08:30-09:30 08:30-09:30
40 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III TIMOFTE DANIEL-VASILE_ CHIRURGIE GENERALA 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00
41 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III TRIFESCU IRINA SIMONA CHIRURGIE GENERALA 08:00-10:00 08:00-10:00 08:00-10:00 08:00-10:00 08:00-10:00
42 SECTIA CLINICA CHIRURGIE III VLASCEANU VLAD IONUT CHIRURGIE GENERALA 07:30-09:30 07:30-09:30 07:30-09:30 07:30-09:30 07:30-09:30
43 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV BULAT LUCIAN CONSTANTIN CRISTIAN_ CHIRURGIE GENERALA 07:30-8:30 08:30-09:30 09:30-10:30 07:30-08:30 07:30-08:30
44 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV BULAT OANA MADALINA CHIRURGIE GENERALA 08:00-09:30 08:00-10:30 08:00-11:30 08:00-10:00  09:30-11:30
45 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV DOGARU VICTOR CATALIN CHIRURGIE GENERALA 09:30-10:30 12:30-13:30 11:30-13:30 10:00-11:30 08:30-09:30
46 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV GRIGOROVICI G: ALEXANDRU_ CHIRURGIE GENERALA 07:30-09:00 07:30-09:00 07:30-09:00 07:30-09:00 07:30-09:00
47 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV MUNTEANU IULIA I: CHIRURGIE GENERALA 10:30-12:30 08:30-11:30  12:30-13:30 12:30-13:30 12:00-13:00 
48 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV PADUREANU SERGIU SERGHEI CHIRURGIE GENERALA 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00
49 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV URSACHE ALINA MARIA CHIRURGIE GENERALA 12:30-13:30 11:30-13:30  12:30-13:30  07:30-09:30 10:30-12:30
50 SECTIA CLINICA CHIRURGIE GEN: IV VELICESCU CRISTIAN CHIRURGIE GENERALA 10:30-12:30 07:30-09:30 08:30-10:30 09:30-11:30 10:30-12:30
51 SECTIA CLINICA CHIRURGIE VASCULARA BAROI LIVIA GENOVEVA CHIRURGIE VASCULARA         7:30-14:30
52 SECTIA CLINICA CHIRURGIE VASCULARA CAZAN IONUT MIHAI CHIRURGIE VASCULARA     7:30-14:30    
53 SECTIA CLINICA CHIRURGIE VASCULARA GROSU IONUT GIORGIAN CHIRURGIE VASCULARA 7:30-14:30        
54 SECTIA CLINICA CHIRURGIE VASCULARA SILISTRU SIMONA CHIRURGIE VASCULARA   7:30-14:30      
55 SECTIA CLINICA CHIRURGIE VASCULARA STROBESCU CIOBANU CRISTINA CHIRURGIE VASCULARA       7:30-14:30  
56 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR ALADARI NADIA CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA 8-10   9-11   8-10
57 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR BALAUR ANGELICA STEFANITA CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA     9:30-11:30   10:12
58 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR BUDURCA RADU AURELIAN CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA 8-10 12-13   12-13 12-13
59 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR DOBRE COSTEL CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA 11-13     11-13  
60 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR IOSIP BOGDAN CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA 11:30-13:30     11:30-13:30  
61 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR PERTEA MIHAELA CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA   7-8/11:30-13:30   7-8/11:30-13:30  
62 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR TAMAS CAMELIA CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA   10-12 10-12   11-12
63 SECTIA CLINICA CHIR PLASTICA, MICROCHIR:RECONSTR MORARU DAN CRISTIAN CH:PLASTICA SI  MICROCHIRURGIE RECONSTRUCTIVA 9:30-11:30 11:00-12:00   9:30-11:00 9:30-11:30
64 SECTIA CL MED INT 1 AMITOAIE IULIA-CATERINA MEDICINA INTERNA 8-9 8-9 8-9 8-9 8-9
65 SECTIA CL MED INT 1 ANTOHE I: ILEANA MEDICINA INTERNA 8-9 8-9 8-9    
66 SECTIA CL MED INT 1 MIHALCEA GH:CECILIA MEDICINA INTERNA 7-14 13-20 13-20 7-14 13-20
67 SECTIA CL MED INT 1 PAPA GINA LIVICA MEDICINA INTERNA 9-10 9-10 9-10 9-10 9-10
68 SECTIA CL MED INT 1 SCRIPCARIU PETRU MEDICINA INTERNA 13-20 7-14 7-14 13-20 7-14
69 SECTIA CL MED INT 1 TOFAN ALINA MEDICINA INTERNA 9-10 9-10 9-10 9-10 9-10
70 SECT CL MEDICINA INTERNA II ANTON C: GABRIELA MEDICINA INTERNA 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00 08:00-09:00
71 SECT CL MEDICINA INTERNA II BOLOGA CRISTINA MEDICINA INTERNA 08:00-09:00 _ 08:00-09:00 _ 08:00-09:00
72 SECT CL MEDICINA INTERNA II COMAN ELENA ADORATA MEDICINA INTERNA 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00 11:00-14:00
73 SECT CL MEDICINA INTERNA II HALIGA RALUCA  ECATERINA MEDICINA INTERNA _ _ 09:00-10:00 _ _
74 SECT CL MEDICINA INTERNA II PETRIS OVIDIU RUSALIM MEDICINA INTERNA _ 08:30-09:30 _ 08:30-09:30 _
75 SECT CL MEDICINA INTERNA II SORODOC VICTORITA MEDICINA INTERNA _ _ 10:00-11:00 10:00-11:00 _
76 SECT CL MEDICINA INTERNA II STOICA ALEXANDRA MEDICINA INTERNA _ _ _ _ _
77 SECT CL MEDICINA INTERNA II VATA LUMINITA GINA MEDICINA INTERNA 10:00-11:00 _ _ _ _
78 S:CL:MED:INT:2 - COMP NEUROLOGIE IRIMIOAIA VIORICA NEUROLOGIE  14:00- 15 Amb:      08:00-10:00 Amb:    0 08:00-10:00 Amb:    0
79 SECTIA  CL MED INT III BADESCU MINERVA CODRUTA MEDICINA INTERNA     9:30-10:30    
80 SECTIA  CL MED INT III FILIP - CIUBOTARU FLORINA - MIHAELA MEDICINA INTERNA 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30
81 SECTIA  CL MED INT III MARANDUCA MINELA AIDA MEDICINA INTERNA 7-10:30 7-10:30 7-10:30 7-10:30 7-10:30
82 SECTIA  CL MED INT III OUATU ANCA MEDICINA INTERNA       9:30-10:30  
83 SECTIA  CL MED INT III ROSU IOAN GABRIEL MEDICINA INTERNA 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30
84 SECTIA  CL MED INT III TANASE DANIELA-MARIA MEDICINA INTERNA   9:30-10:30      
85 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I BARBOI OANA BOGDANA GASTROENTEROLOGIE 8-8:30 11-12:30      
86 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I CIORTESCU IRINA_ GASTROENTEROLOGIE   8-9:30     13:14:30
87 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I CONSTANTINESCU RAZVAN_ NICOLAE GASTROENTEROLOGIE   12:13     12:13:30
88 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I DRANGA MIHAELA GASTROENTEROLOGIE   9-10:30   12:-13:30 8-9:30
89 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I DRUG VASILE_ LIVIU GASTROENTEROLOGIE 11-12:30       11:30-13
90 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I GAVRILESCU OTILIA GASTROENTEROLOGIE 8-9:   11:12 12:13 8-9:
91 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I MIHAI CATALINA GASTROENTEROLOGIE   9:30-11   9:30-11  
92 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I NEMTEANU ROXANA GASTROENTEROLOGIE 9:10 13:15   13-15:  
93 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I OLTEANU VASILE ANDREI GASTROENTEROLOGIE 13:30-14:30   13:14    
94 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I PLESA C:ALINA_ GASTROENTEROLOGIE   9:30-10:30     9:30-10:30
95 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I PRELIPCEAN CRISTINA_ GASTROENTEROLOGIE   8-9:30   8-9:30  
96 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I SALLOUM COJOCARIU ELIZA_ CAMELIA GASTROENTEROLOGIE 9:30-10:30   9:30-10:30    
97 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I TARASI IULIANA CARMEN GASTROENTEROLOGIE 13-20 07:-14 13-20 07:-14 13-20
98 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE I TOADER ELENA GASTROENTEROLOGIE 8-9:30     11:30-12:30  
99 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II ANTON CARMEN RODICA_ GASTROENTEROLOGIE     11-13:   9:30-11:30
100 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II BALAN GHEORGHE GASTROENTEROLOGIE 11-12:30   12:13:30    
101 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II CHIRIAC ANDREI STEFAN GASTROENTEROLOGIE   10-12: 8-9: 8-9:  
102 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II CUCIUREANU TUDOR GASTROENTEROLOGIE   13:30-14:30 13-14:    
103 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II DIMACHE MIHAELA_ GASTROENTEROLOGIE   12-13:30   11-12:30  
104 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II GIRLEANU IRINA GASTROENTEROLOGIE   12:30-13:30   8-9:30  
105 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II MITRICA DANA ELENA_ GASTROENTEROLOGIE 12:30-13:30   11-12:    
106 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II PETREA OANA CRISTINA GASTROENTEROLOGIE 10-12:       8-10:
107 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II SFARTI VICTOR CATALIN GASTROENTEROLOGIE   8-9:30 11-12:30    
108 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II SINGEAP ANA MARIA GASTROENTEROLOGIE 12:30-14     13-14  
109 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II STANCIU CAROL_ GASTROENTEROLOGIE 8-10:   8-10:    
110 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II STEFANESCU GABRIELA_ GASTROENTEROLOGIE   11:30-12:30     11:30-12:30
111 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II TIMOFTE OANA GASTROENTEROLOGIE     9-30-11:   10-11:
112 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II TRIFAN ANCA_ VICTORITA GASTROENTEROLOGIE 8-10:   8-10:    
113 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE ALEXA OVIDIU ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 11:00-12:00 - - - -
114 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE CIONCA VIOREL DAN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - - 08:00-12:00 -
115 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE CIUPILAN DANIEL ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - 08:00-11:00 - - -
116 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE COZMA TUDOR ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 08:00-11:00 - - - -
117 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE GHEORGHEVICI TEODOR STEFAN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - - - 11:00-14:00
118 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE GLOD ELENA ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 07:00-14:00 13:00-20:00 07:00-14:00 13:00-20:00 07:00-14:00
119 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE IANCU ST: CONSTANTIN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - 11:00-14:00 - - -
120 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE LABUSCA D: LUMINITA ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 13:00-20:00 07:00-14:00 13:00-20:00 07:00-14:00 13:00-20:00
121 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE POPESCU DRAGOS CRISTIAN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - 11:00-14:00 - -
122 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE PUHA BOGDAN-FLORIN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - - - 08:00-11:00
123 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE TEPORDEI RAZVAN TUDOR ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - - 12:00-14:00 -
124 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE TRANDABAT CONSTANTIN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE - - 08:00-11:00 - -
125 SECTIA CLINICA ORTOPEDIE TRAUMATOLOGIE VELICEASA BOGDAN ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE 12:00-14:00 - - - -
126 SECTIA CLINICA OFTALMOLOGIE CAUNII OANA OFTALMOLOGIE     13:30-19:30 13:30-19:30 13:30-19:00
127 SECTIA CLINICA OFTALMOLOGIE CIUNTU ROXANA OFTALMOLOGIE 08:00-12:30 _ _ _  
128 SECTIA CLINICA OFTALMOLOGIE OBADA OTILIA OFTALMOLOGIE 10:30-13        
129 SECTIA CLINICA OFTALMOLOGIE SCINTEIE N:MIRA OFTALMOLOGIE 13-20 13-20 7-14 7-14 7-14
130 SECTIA ORL COBZEANU MIHAIL - DAN OTORINOLARINGOLOGIE 08:00-08:30 08:00-08:30 08:00-08:30 08:00-08:30 08:00-08:30
131 SECTIA ORL DELIU L RALUCA OTORINOLARINGOLOGIE 14:00-19:00 09:00-13:00 14:00-19:00 09:00-13:00 14:00-19:00
132 SECTIA ORL NEAGU MOVILA RALUCA OTORINOLARINGOLOGIE 08:00-10:30 08:00-10:30 08:00-10:00 08:00-10:00 08:00-10:00
133 SECTIA ORL PALADE V OCTAVIAN DRAGOS OTORINOLARINGOLOGIE 09:30-10:30 09:30-10:00 09:30-10:30 09:30-10:00 09:30-10:00
134 SECTIA ORL PINTILIE CATALINA-TEODORA OTORINOLARINGOLOGIE 10:00-10:30 10:00-10:30 10:00-10:30 10:00-11:00 10:00-11:00
135 SECTIA ORL AIRINEI MADALINA OTORINOLARINGOLOGIE 14:00-19:00 08:00-13:00 14:00-19:00 08:00-13:00 14:00-19:00
136 SECTIA ORL SEVERIN FLORENTINA OTORINOLARINGOLOGIE 08:00-09:00 08:00-08:30 08:00-08:30 08:00-08:30 08:00-09:00
137 SECTIA ORL ANDONE VASILICA OTORINOLARINGOLOGIE 08:00-13:00 14:00-19:00 08:00-13:00 14:00-19:00 08:00-13:00
138 SECTIA ORL STEGARU V:GINA OTORINOLARINGOLOGIE 11:00-13:00 11:00-13:30 11:00-13:30 11:00-13:30 11:00-13:00
139 SECTIA ORL VONICA SONIA  PATRICIA OTORINOLARINGOLOGIE 10:30-11:30 10:30-11:00 10:30-11:00 10:30-11:00 11:30-13:00
140 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE DOBRE D: CORNELIU DERMATOVENEROLOGIE 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30
141 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE PORUMB ANDRESE ELENA DERMATOVENEROLOGIE 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30
142 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE STATESCU LAURA DERMATOVENEROLOGIE 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30
143 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE STINCANU ALINA DERMATOVENEROLOGIE 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30 7:30-14:30
144 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE STOLERIU GABRIELA DERMATOVENEROLOGIE 11-14:30 7:30-11 11-14:30 15-19:30 11-14:30
145 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE TEMELIE OLINICI DOINITA DERMATOVENEROLOGIE 7:30-11 15:30-19 7:30-11 7:30-11 7:30-11
146 SECTIA CLINICA DERMATO-VENEROLOGIE ZBRANCA-TOPORAS ANCA_ DERMATOVENEROLOGIE 9:30-13 13-16:30 9:30-13 13-16:30 9:30-13
147 SECT CL CHIRURGIE BMF BADALUTA GHE:MARILENA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8-9 8-9 8-9 8-9 8-9
148 SECT CL CHIRURGIE BMF BALAN MIHAIL CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA   7:30-8:30   7:30-8:30  
149 SECT CL CHIRURGIE BMF BUDACU CRISTIAN CONSTANTIN CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8:30-9:30   8:30-9:30    
150 SECT CL CHIRURGIE BMF CIOFU MIHAI LIVIU CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8:30-9:30   8:30-9:30    
151 SECT CL CHIRURGIE BMF COSTAN VICTOR VLAD CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8:30-9:30 12:30-13:30   8:30-9:30  
152 SECT CL CHIRURGIE BMF DANILA VLAD CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8:-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8:-11:30
153 SECT CL CHIRURGIE BMF GELETU GABRIELA LUMINITA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30
154 SECT CL CHIRURGIE BMF HAMWI SAAD CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30
155 SECT CL CHIRURGIE BMF MIHAI CONSTANTIN CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30 7:30-8:30
156 SECT CL CHIRURGIE BMF NICOLAU ANDREI CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 10:30-11:30 10:30-11:30      
157 SECT CL CHIRURGIE BMF POPA CRISTINA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30 9-12:30
158 SECT CL CHIRURGIE BMF POPESCU EUGENIEA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30 8:30-9:30
159 SECT CL CHIRURGIE BMF STELEA CARMEN GABRIELA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30
160 SECT CL CHIRURGIE BMF TRANDAFIR A:VIOLETA CHIRURGIE ORALA SI  MAXILO-FACIALA 7:30-8:30 7:30-8:30      
161 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE BILHA STEFANA CATALINA ENDOCRINOLOGIE   13:00-14:00   12:00-13:00 12:00-13:00
162 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE BUZDUGA CATALIN MIHAI ENDOCRINOLOGIE 13:00-14:00 10:00-11:00 12:00-13:00    
163 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE CRISTEA GH:CRISTINA ENDOCRINOLOGIE   11:00-12:00 10:00-12:00 11:00-12:00 11:00-12:00
164 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE CRUMPEI IULIA ENDOCRINOLOGIE 12:00-13:00 12:00-13:00 13:00-14:00 13:00-14:00 10:00-11:00
165 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE GALESANU CORINA ENDOCRINOLOGIE 8:00-9:00: 11:00-12:00       9:00-10:00
166 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE LEUSTEAN LETITIA   ELENA ENDOCRINOLOGIE 9:00-10:00 9:00-10:00 9:00-10:00    
167 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE MOGOS SIMONA JULIETTE ENDOCRINOLOGIE 10:00-11:00     9:00-11:00  
168 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE PREDA CRISTINA ENDOCRINOLOGIE 7:00-9:00 7:00-9:00 7:00-9:00 7:00-9:00 7:00-9:00
169 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE UNGUREANU MARIA CHRISTINA ENDOCRINOLOGIE   8:00-9:00 8:00-9:00 8:00-9:00 8:00-9:00
170 SECTIA CLINICA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE BOTNARIU EOSEFINA  GINA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 13:30-14:30 0 8:30-9:30 14:30-17:30 0
171 SECTIA CLINICA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE MIHAI A: BOGDAN-MIRCEA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 14-18 0 12-13 12-13 0
172 SECTIA CLINICA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE MIHALACHE LAURA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 0 0 14-19 0 0
173 CABINET DIABET ARHIRE LIDIA IULIANA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 13:30-17:30 0 0 7:30-13:30 9-11:30
174 CABINET DIABET GHERASIM ANDREEA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 0 10-14:30 12-16 13:30-17 0
175 CABINET DIABET LACATUSU M CRISTINA MIHAELA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 13-19 0 10:30-14:30 0 7:30-9:30
176 CABINET DIABET NITA OTILIA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 0 8-12 0 12:15:30 8-13
177 CABINET DIABET ONOFRIESCU ALINA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 9-13 9-13:30 13-17 0 0
178 CABINET DIABET POPA ALINA DELIA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 0 11:30-16 0 11:30-16 11:30-15
179 CABINET DIABET SOIMARU M RALUCA MEDA_ DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 7:30-14:30 12-19 7:30-14:30 7:30-14:30 11-17
180 CABINET DIABET VLAD OANA DIABET ZAHARAT,NUTRITIE SI BOLI METABOLICE 7:30-14:30 7:30-14:30 12-19 12-19 7:30-14:30
181 SECTIA CLINICA HEMATOLOGIE BADULESCU OANA VIOLA HEMATOLOGIE 7:30- 8:30 7:30- 8:30 7:30- 8:30 7:30- 8:30 7:30- 8:30
182 SECTIA CLINICA HEMATOLOGIE RUSU CARMEN HEMATOLOGIE 11:30-14:30 11:30-14:30 11:30-14:30 11:30-14:30 9:30 10:30       12:30 14:30
183 SECTIA CLINICA HEMATOLOGIE STEFAN - RUDEANU ALEXANDRA HEMATOLOGIE 9:30-11:30 9:30-11:30 9:30-11:30 9:30-11:30 10:30- 12:30
184 SECTIA CLINICA HEMATOLOGIE TARNICERIU CLAUDIA  CRISTINA HEMATOLOGIE 8:30- 9:30 8:30- 9:30 8:30- 9:30 8:30- 9:30 8:30- 9:30
185 SECTIA CLINICA IMUNOLOGIE-ALERGOLOGIE CIOBANU GIANINA ALERGOLOGIE SI IMUNOLOGIE CLINICA 0 0 10:00-12:00 07:00-14:00 10:00-12:00
186 SECTIA CLINICA IMUNOLOGIE-ALERGOLOGIE GHET ALINA ROXANA ALERGOLOGIE SI IMUNOLOGIE CLINICA 0 07:00-14:00 07:00-10:00 0 07:00-10:00
187 SECTIA CLINICA IMUNOLOGIE-ALERGOLOGIE PADUREANU LILIANA MIHAELA ALERGOLOGIE SI IMUNOLOGIE CLINICA 07:00-14:00 0 12:00-14:00 0 12:00-14:00
188 COMPARTIMENT EXPLORARI GENETICE CABA LAVINIA GENETICA MEDICALA 14-16   14-16 8-9  
189 UROLOGIE ARGHIR NICOLETA UROLOGIE 13-20 7-14 13-20 7-14 13-20
190 UROLOGIE DANII SERGIU UROLOGIE 7-14 13-20 7-14 13-20 7-14
191 PEDIATRIE AVÎRVÃREI ANCA PEDIATRIE 7-14 13-20 7-14 13-20 7-14
192 PEDIATRIE FELEA DOINA PEDIATRIE 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30
193 PEDIATRIE MANOLE CARMEN SORINA PEDIATRIE 13-20 7-14 13-20 7-14 7-14
194 PNEUMOLOGIE BORS VIORICA PNEUMOLOGIE 7-14 13-20 7-14 13-20 7-14
195 PEDIATRIE COSMESCU ADRIANA PEDIATRIE 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30 8-11:30
196 PSIHIATRIE COJOCARU VICTOR PSIHIATRIE 13-20 7-14 13-20 7-14 13-20
197 PSIHIATRIE LEPADATU DANIELA PSIHIATRIE CFS CFS CFS CFS CFS
198 PSIHIATRIE PEDIATRICA CARUNTU LIDIA PSIHIATRIE PEDIATRICA 7-14 13-20 7-14 13-20 7-14
199 OBSTETRICA-GINECOLOGIE HUMA MIHAELA OBSTETRICA-GINECOLOGIE 13-20 7-14 7-14 13-20 7-14
200 REUMATOLOGIE COTLARCIUC ANAMARIA REUMATOLOGIE CCC CCC CCC CCC CCC
201 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE GORDUZA CARMEN-NICOLETA ENDOCRINOLOGIE          
202 SECTIA CLINICA ENDOCRINOLOGIE LISNIC NATALIA ENDOCRINOLOGIE          
203 SECTIA CLINICA GASTROENTEROLOGIE II ZLATE GABRIELA GASTROENTEROLOGIE 7-14 13-20 7-14 13-20 7-14
204                
205 SECT CL MEDICINA INTERNA II CEASOVSCHIH ALEXANDR MEDICINA INTERNA 09:00-10:00 _ _ _  
206 SECT CL MEDICINA INTERNA II PUHA GABRIELA MEDICINA INTERNA _ _ 09:00-10:00 _  
207 SECT CL MEDICINA INTERNA II SIRBU OANA MEDICINA INTERNA _ 09:00-10:00 _ 09:00-10:00  
208 SECT CL MEDICINA INTERNA II STOICA ALEXANDRA MEDICINA INTERNA 08:00-09:00 _ 08:00-09:00 _  
209 REABILITARE MEDICALA PASTRAGUS CARMEN REABILITARE MEDICALA 14:00-19:00 7:00-14:00 14:00-19:00 7:00-14:00 14:00-19:00

Noutăţi

Linii de gardă - Octombrie 2022
ERATA Anunt proba scrisa farmacist cu drept de libera practică Anunt proba scrisa farmacist cu drept de libera practică
Rezultate contestație la selecție dosare farmacist, cu drept de libera practică [.pdf]  
Tabel rezultate finale după perioada de completare a dosarelor incomplete ale candidaților înscriși la concurs pentru ocuparea unui...
Rezultate finale la concursul pentru ocuparea posturilor vacante de registratori medicali din cadrul Spitalului Clinic Județean de...
Rezultate proba interviu concurs registrator medical - Sectia Clinica ORL - comp. ATI si Sectia Clinica Oftalmologie - comp ATI
Tabel rezultate la verificarea și confirmarea documentelor din dosarele de concurs ale candidaților înscriși la concursul pentru...
Rezultate proba practică concurs registrator medical - Secția Clinică ORL - comp. ATI și Secția Clinică Oftalmologie - comp....
Rezultat Contestatie Etapa De Verificare Si Confirmare A Documentelor - Posturi Medic
Linii de garda - August 2022  
Centralizator cu punctajele finale ale concursului pentru ocuparea posturilor vacante  de personal auxiliar sanitar din cadrul...
Centralizator cu punctajele finale ale concursului pentru ocuparea posturilor din cadrul Spitalului clinic judetean de urgenta "sf....